TITLE

DESCRIPTION

VÍME, CO CHCEME, I LEGENDY NÁS PODPORUJÍ

ŠKOLA V PODOBĚ, JAK BY MOHLA FUNGOVAT JEŠTĚ PÁR LET

ŠKOLA, VE KTERÉ BUDOU MÍT DĚTI SVĚTLEJŠÍ BUDOUCNOST

Zde můžete sledovat klíčové informace související s projektem přímo od zdroje

 

Uvědomujeme si, že velkou zátěž na cestě k cíli ponese samozřejmě stavební firma, ale také školní tým a rodiče žáků. Věříme, že pro žáky samotné to bude prostě HUSTÝ. Držme si palce a jdeme do toho!

ŽÁDOST – PIANO DRAŽBA

Získané finanční prostředky budou použity na dofinancování stavby patra, chybějící částka je cca. 6 000 000 Kč a na související náklady, popř. na nezbytné vybavení nových prostor, např. vybavení učebny pro výuku integrovaných dětí, dofinancování výtahu, vybavení jídelny, práce související se stavbou, TDS. Prostředky nebudou použity na mzdy a další personální náklady.

Read More

FINANČNÍ POMOC

Veřejná sbírka byla ukončena. Děkujeme velice všem dárcům, díky kterým se podařilo vybrat přes 2 milióny korun a přispět tak velkou měrou k úspěšné dostavbě a přestavbě naší školy. Pokud chcete i nadále podporovat naši školu a její aktivity, můžete využít transparentní učet nebo účet školy. Více info viz dále.

Read More

NAPSALI O NÁS

Proč a co se děje u nás v Dobřanech okolo školy, zajímá nejen nás. Podívejte se na reportáže nejen ze stavby, ale i na to, jak se našim žákům líbí výuka v náhradních prostorách.

Read More

JAK TO BUDE (VYPADAT)

Generace před námi dělaly velká rozhodnutí bez sobeckých úmyslů. A jsme jim za to dnes - v budoucnosti - vděční. Nejinak to bylo v případě ředitelů dobřanské školy. Přečtěte si zamyšlení na téma přestavby od řídi současného.

Read More

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress