TITLE

DESCRIPTION

Profese

Lydie studovala Evangelickou akademii v Náchodě a po té Vyšší odbornou školu sociální práce v Praze. Vždy ji zajímala práce s lidmi. Během studií prošla praxí v nejrůznějších sociálních a pedagogických zařízeních. Po studiu pracovala jako sociální pracovnice na Okresním úřadě v Rychnově nad Kněžnou na Oddělení péče o rodinu a děti. Po mateřské dovolené absolvovala kurz účetnictví a kurz pedagoga volného času. Dva roky pracovala jako finanční manažer projektu OPVK, na který škola dostala dotaci. Výrazně pomáhala při zakládání MŠ v Bystrém v době stavby a přípravy veškeré dokumentace ke školce. K její nejoblíbenější činnosti patří práce na zahrádce, aktivně hudba a ruční práce. Velmi by si přála mít na tyto svoje koníčky více času. S manželem a třemi dětmi bydlí v Sedloňově.

Osobnost

Maso nebo dort?

Samozřejmě dort!!! Nikdy tomu nebylo jinak. Jen jsem se musela v posledních letech naučit péct všechny ty sladké dobroty bezlepkově. A jde to, takže jsem zachráněna!

 

Moje vysněné povolání?

Přes zimu kadeřnice a od jara do podzimu zahradnice.

 

Předstírala jste ve školních letech ranní nevolnost?

Ne, to jsem nikdy nemusela. Bříško mne bolelo opravdu každé ráno, i když jsem do školy chodila ráda, nic zlého se mi tam nedělo a měla jsem tam fajn kamarády. Každé ráno mne rodiče museli vysvětlovat, že to bude dobré, a že to přejde. A pak mi jednou málem prasklo slepé střevo… Opravdu jsem si nevymýšlela.

„Je těžké žít přítomností, směšné žít v budoucnosti a nemožné žít minulostí.“

Jim Bishop

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress