STRAVA.CZ

objednávání stravy po internetu

Pro ovládání aplikace budete potřebovat počítač nebo chytrý telefon.

 

Aplikace Strava.cz je dostupná na www.strava.cz nebo si ji můžete stáhnout do svého mobilu (leták s QR kódy ke stažení najdete ZDE).

 

Aplikace pro Android je zde: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.stravacz.stravacz&hl=cs

Aplikace pro iOs je ke stažení zde: https://apps.apple.com/cz/app/strava-cz/id1433795141?l=cs&ls=1

 

Instrukce:

Po spuštění aplikace zadejte následující údaje v daném formátu:

číslo jídelny: 1019

uživatelské jméno: jmeno.prijmeni (malá písmena bez diakritiky) žáka

heslo: jmeno.prijmeni (malá písmena bez diakritiky) žáka

V případě dvou křestních jmen vašeho dítěte použijte obě, př. pro uživatele Anna Marie Nováková je uživatelské jméno annamarie.novakova

DŮLEŽITÉ: Po prvním přihlášení si můžete změnit heslo a hlavně nezapomeňte zadat svůj kontaktní e-mail (profil – nastavení účtu a pak e-mail), protože v případě zapomenutého hesla se na tento vámi zadaný e-mail zasílá odkaz na obnovení hesla.

 

Nastavení je takové, že všichni budou mít automaticky na začátku měsíce přihlášeny všechny obědy (platí pro prezenční výuku, pro žáky na distanční výuce začne toto platit po nástupu do školy) a budou si je sami přes aplikaci odhlašovat (nejpozději do 14 hod. předchozího dne – v případě akutní nemoci je možné oběd odhlásit telefonicky nejpozději od 7.00 do 7:30 hod. daného dne – na telefon vedoucí jídelny p. Hájkové 734 620 927 – naleznete ho také v aplikaci – informace o jídelně). Pokud si oběd nestihnete včas odhlásit, máte možnost si ho vyzvednout daný den do 12 hod. v jídelně.

 

V případě, že máte ve školce nebo škole více dětí (nebo i na jiné např. střední škole, kde používají také systém strava.cz), můžete si přidat dalšího uživatele – profil

  • na PC na kartě Přihlášení vyberete další záložku se znakem „+“ (+ Přidat nový profil)
  • v aplikaci pro iOS po přihlášení prvního uživatele dále přes Profily – „+  Nový uživatel“
  • v aplikaci pro Android na přihlašovací stránce kliknete vpravo nahoře na ikonu uživatele a v okně Výběr účtu zvolíte Přidat účet.

Můžete si pak při jednom spuštění aplikace přepínat mezi jednotlivými uživateli a mít tak přehled o všech v jedné aplikaci.

 

Pro případné dotazy k aplikaci kontaktujte A. Čermákovou 776 730 830.

 

Aplikace pro naši jídelnu již funguje ve zkušebním provozu, můžete tedy instalovat, zkoušet a zkoumat. Od 1. února 2021 bude možnost odhlašování stravy pouze přes aplikaci.

 

Děkujeme, vaše škola.

 

 

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress