HLEDÁME UČITELKU ČI UČITELE

pro 1. stupeň

Chcete pracovat v hezké škole se skvělými dětmi v krásné vesnici v malebných horách? Rádi přivítáme do našeho kolektivu učitele – učitelku s aprobací pro první stupeň. Pro více informací klikněte na tento text.

 

ZÁKLADNÍ ŠKOLA a MATEŘSKÁ ŠKOLA TRIVIUM PLUS o.p.s.

PŘIJME OD 1. ZÁŘÍ 2023 UČITELE – UČITELKU S APROBACÍ pro I. stupeň

Pokud uvažujete o práci v naší menší, ale dynamické a moderní škole a máte odbornou kvalifikaci pro výuku na I. stupni ZŠ, řidičské oprávnění B, uživatelské znalosti obsluhy PC – elektronická školní evidence, a další předpoklady pro práci v kolektivu a s dětmi, a hlavně – máte rádi svoji práci :-), zašlete nám prosím do 30. května 2023* Váš strukturovaný životopis (výhodou i profesní portfolio) a motivační dopis na e-mail chci_ucit@trivium.cz s textem v předmětu mailu ZŠ2023. Následně se s Vámi zkontaktujeme.
Součástí výběrového řízení bude personální rozhovor i přímá pedagogická činnost (ukázka výuky na I. stupni a ve školní družině v naší škole).
*Výběrové řízení bude průběžné, při nalezení vhodného kandidáta může být ukončeno dříve. Pracovní smlouva – zástup za MD s předpokládaným termínem 2 roky. Vhodné i pro absolventy pedagogických škol.
Více informací o naší škole naleznete na školním facebooku nebo na www.trivium.cz

Tel: 733 130 749

Požadavky:
– předpoklady pro výkon funkce pedagogického pracovníka podle § 3 zákona č. 563/2004 Sb.
– odborná kvalifikace pro učitele prvního stupně základní školy podle § 7 zákona č. 563/2004 Sb.
– trestní bezúhonnost
– řidičské oprávnění B – aktivní řidič, aktivní uživatel PC
AJ nebo další světový jazyk či další odbornost (speciální pedagogika, logopedie, hra na hudební nástroj, grafické práce) výhodou.

ZA ZŠ a MŠ TRIVIUM PLUS o.p.s.
Mgr. Jan Grulich, ředitel

 

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress