HLEDÁME UČITELKU ČI UČITELE

pro 1. stupeň

Chcete pracovat v hezké škole se skvělými dětmi v krásné vesnici v malebných horách? Rádi přivítáme do našeho kolektivu učitele – učitelku s aprobací pro první stupeň. Pro více informací klikněte na tento text.

 

ZÁKLADNÍ ŠKOLA a MATEŘSKÁ ŠKOLA TRIVIUM PLUS o.p.s. PŘIJME OD 1. ZÁŘÍ 2019 UČITELE – UČITELKU

S APROBACÍ PRO I. STUPEŇ

Pokud uvažujete o práci v naší menší, ale dynamické a moderní škole a máte odbornou kvalifikaci pro výuku na I. stupni ZŠ, řidičské oprávnění sk. B, uživatelské znalosti obsluhy PC – elektronická školní evidence a další předpoklady pro práci v kolektivu a s dětmi, a hlavně – máte rádi svoji práci, zašlete nám do 15. června 2019* Váš strukturovaný životopis (výhodou i profesní portfolio) a motivační dopis na e-mail reditel@trivium.cz s textem v předmětu mailu ZŠ2019. Následně se s Vámi zkontaktujeme.

Součástí výběrového řízení bude personální rozhovor i přímá pedagogická činnost (ukázka výuky na I. stupni a ve školní družině v naší škole).

*Výběrové řízení bude průběžné, při nalezení vhodného kandidáta může být ukončeno dříve. Pracovní smlouva  – zástup za MD s předpokládaným termínem 3 roky. Vhodné i pro absolventy pedagogických škol.

Více informací o naší škole naleznete na www.trivium.cz, tel. 733 130 749.

Požadavky:

– předpoklady pro výkon funkce pedagogického pracovníka podle § 3 zákona č. 563/2004 Sb.

– odborná kvalifikace pro učitele prvního stupně základní školy podle § 7 zákona č. 563/2004 Sb.

– trestní bezúhonnost

– řidičské oprávnění sk. B – aktivní řidič, aktivní uživatel PC

– AJ nebo další světový jazyk či další odbornost (speciální pedagogika, logopedie, hra na hudební nástroj, grafické práce) výhodou.

 

Za ZŠ a MŠ TRIVIUM PLUS o.p.s.

Mgr. Jan Grulich, ředitel 

 

 

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress